Показано з 1 по 7 з 7 (всього 1 сторінок)

Життя сучасної людини часом підкидає такі сюрпризи, що про пропущений обід ти згадуєш тоді, коли вже час вечеряти. І відбувається це вдома, поряд із порожнім холодильником. І сил немає навіть тікати до кулінарії найближчого супермаркету. Що робити? Дзвонити мамі? Ні, краще зателефонувати до служби доставки гриль-пабу Амбар до Запоріжжя.

Суп із доставкою замовити у Запоріжжі

Традиційний обід, до якого звикли українці із трьох страв. Перше - суп або борщ, друге - що-небудь гаряче і з гарніром, третє - компот, пиріжок або інша смакота. Якщо на роботі немає гарячих обідів для співробітників, то із першими стравами справжня проблема. Нести суп із дому з собою дуже незручно. Холодна жирна рідина, що розлила по сумці - справжній кошмар всіх, хто віддає перевагу домашньому харчуванню. Адже навіть донесений на роботу суп треба розігріти, що не завжди можливо. Мікрохвильові печі ламаються в самий невідповідний час.

Замовити суп із безкоштовною доставкою у Запоріжжі – чудове рішення, коли немає можливості чи бажання готувати. На кухні гриль-пабу Амбар щодня готують свіженьке. Борщ, солянка, юшку, крем-суп з картоплі та печериць та консом з курки, яке іноді називають суп-локшина.

Перша страва з доставкою по Запоріжжя замовити онлайн

Не важливо, чи буде безкоштовна доставка від гриль-бару Амбар додому чи на роботу. Все, що потрібно - замовити гарячу першу страву заздалегідь, щоб доставка встигла до часу прийому їжі. Найприємніше у такому способі обіду – вибір необхідного часу. Якщо відпочинок не посідає традиційний час, то перших страв у найближчих кафе може і не виявитися.

Особливо актуальною є доставка гарячих перших страв ближче до кінця дня, коли в більшості закладів уже помито каструлі. Тим, хто працює у вечірню зміну або навіть ночами хочеться гарячого супу, борщу чи солянки не менше, ніж працюючим у традиційний годинник. Головна перевага гриль-пабу Амбар – можливість доставки протягом усього робочого часу закладу.

У двадцять першому столітті чимало людей працюють вдома. І це зовсім не легка праця. Отримані віддаленим способом завдання необхідно виконувати вчасно, інакше виникнуть проблеми. Фрілансери часто не мають часу ні на приготування їжі, ні навіть на придбання продуктів. Доставка їжі, супів та інших перших страв у Запоріжжі для тих, хто працює віддалено, стає найзручнішим способом раціонального режиму харчування.

Доставка супів у Запоріжжі

Страви європейської кухні, які традиційно подаються в Україні на обід, часом можуть приїдатися. Коли захотілося екзотики, чогось із східної, скажімо японської чи тайської кухні, не варто відмовляти собі в задоволенні. У гриль-пабі Амбар ви можете замовити з безкоштовною доставкою додому або на робоче місце будь-яку гарячу першу страву і будь-що з меню на другу.

Тільки не треба забувати, що незвичну їжу не треба вводити до свого раціону різко і багато. Місо-суп гарний десь раз на тиждень. Всі інші дні краще вибрати суп, борщ, солянку або крем-суп зі звичних продуктів із традиційними спеціями. Це нехитре правило допоможе уникнути можливих проблем та погіршення самопочуття від гострої їжі.

Щоб отримати безкоштовну доставку гарячих перших страв і всього що пропонує меню гриль-пабу Амбар потрібно зовсім небагато. Вибрати страви, що сподобалися, щоб сума замовлення була не менше 150 гривень, для Правого берега 250 гривень. Визначити час, щоб харчування було доставлено до обіднього часу. Орієнтовний час доставки – одна година. Сплатити замовлення кур'єру готівкою або через Приват 24.

Ну і насолоджуватися смачним гарячим, тільки з пічки, обідом.

Приємного апетиту і будьте здорові!