Політика Безпеки в Запорожье

Інформація про персональні дані клієнтів:


При покупці на сайті ambar.net.ua покупець надає таку інформацію: прізвище, ім'я, e-mail, телефон та адресу доставки. Цю інформацію продавець використовує виконання своїх зобов'язань перед покупцем.


Продавець зобов'язується не розголошувати отриману від покупця інформацію. Не вважається порушенням цього зобов'язання надання продавцем інформації третім особам (служба доставки). Продавець не несе відповідальності за відомості, надані покупцем на сайті у загальнодоступній формі (коментарі до товарів, форум та ін.)


Інформація про електронні платежі:


При оплаті замовлення банківською карткою (іншими електронними платіжними системами) обробка інформації та платежу відбувається на сайті системи електронних платежів, що пройшла міжнародну сертифікацію. Це означає, що Ваші конфіденційні дані не надходять до Інтернет-магазину, їхня обробка повністю захищена і ніхто, у тому числі ambar.net.ua, не може отримати персональні та банківські дані клієнта.


Якщо у Вас виникнуть будь-які проблеми або питання щодо авторизації – реєстрації в магазині – пишіть на нашу адресу електронної пошти, і ми завжди допоможемо Вам!